Rhodonietdreef 18 A

Emmen

Verkocht

Rhodonietdreef 18 A

€ 450.000,-

Woonoppervlakte

190 m2

Aantal kamers

7

Woonlagen

3 woonlagen

Bouwjaar

2001

Object omschrijving

Ben je op zoek naar een verrassend ruime, levensloopbestendige en zeer goed onderhouden 2-onder-1 kapwoning in Parc Sandur? Kijk dan niet verder en plan een afspraak bij de Rhodonietdreef 18a! Gelegen aan een rustige straat met alleen bestemmingsverkeer en een tal van recreatiemogelijkheden letterlijk om de hoek heb je de kans om hier een jong, zuinig, ruim en multifunctioneel huis te kopen.
Een 2-onder-1 kap waar slapen en baden is gerealiseerd op de begane grond is schaars, eentje waar dit gecombineerd is met 190m2 woonoppervlakte is uniek! Daarbij is dit huis gelegen op een goede kavel van 462 m2 waarbij de tuin ook zeer onderhoudsvriendelijk is aangelegd en er aan de achterzijde van de woning een mooie overkapping is gerealiseerd.

Naast de vele recreatiemogelijkheden in Parc Sandur zoals de Grote Rietplas, een overdekt zwembad, padelbanen en een 9-holes golfbaan is ook de bereikbaarheid goed te noemen. De aansluiting op de A37 ligt op ca. 5 autominuten en met de fiets is treinstation Emmen-Zuid goed te bereiken.

De indeling is als volgt:

Begane grond:
entree/hal met meterkast; toiletruimte met hangend closet en fontein; woonkamer met openslaande tuindeuren; half open keuken in hoekopstelling welke is voorzien van gasfornuis met oven, afzuigkap, combi-magnetron en vaatwasser; bijkeuken/berging met aansluitpunten voor de wasmachine en wasdroger; vanuit de woonkamer toegang tot de slaapkamer met badkamer en-suite welke is voorzien van douchehoek, wastafel en toilet.

Verdieping:
overloop; 3 (ruime) slaapkamers waarbij 1 slaapkamer via een tussenkamer bereikbaar is en de grote slaapkamer opgedeeld kan worden tot 2 slaapkamers; badkamer welke is voorzien van douchehoek, dubbele wastafel, ligbad en toilet.

Zolder:
middels vaste trap bereikbare zolderverdieping welke thans in gebruik is als bergzolder maar waar ook een extra slaapkamer gerealiseerd kan worden.

Info;
– Bouwjaar 2001;
– Houten kozijnen vv HR++ glas;
– Buitenschilderwerk 2023 door erkend schildersbedrijf;
– Parkeren voor meerdere auto’s op eigen terrein;
– Verwarming middels radiatoren;
– CV ketel, bouwjaar 2018;
– Energielabel A;

Kortom:
zoekt u een woning met een optimale doelmatigheid? Met een energielabel A? Dan zien wij u graag bij een bezichtiging!

Wilt u meer informatie?

Laat uw naam en telefoonnummer achter.
We nemen binnen 24 uur contact met u op.

Woningkenmerken

Algemeen

Vraagprijs €450.000,-
Aangeboden sinds 01-03-2024
Status Verkocht
Aanvaarding In overleg

Bouwinformatie

Soort woonhuis Eengezinswoning
Soort dak Samengesteld dak
Bouwjaar 2001

Oppervlakten

Wonen 190 m2
Totale oppervlakte 462 m2

Indeling

Aantal kamers 7 kamers (5 slaapkamers)
Aantal woonlagen 3 woonlagen

Openingstijden

 

 

Telefonisch bereikbaar